| IsSa96 a întrebat:

Cate gari (de tren) sunt in Bucuresti?:-d Care este mai aproape de sectorul 2?

Răspuns Câştigător
| BoOoMbOnik a răspuns:

Sunt 2 gari de nord si de sud. cred ca cea de nord e mai aproape de sectorul 2. fundita? te rog. mersi.

5 răspunsuri:
| ZEU93 a răspuns:

2 gari happy

| andrei57 a răspuns:

Sunt 4 gari, iar mai apropiata cred ca este gara Obor...

| andrei57 a răspuns:

Unde 2 gari frate? Bucuresteni tinuti in casa! Sunt vreo 6.Gara de Nord, Gara Progresu, Gara Basarab, Gara Baneasa, Gara Titan Sud, Gara Herăstrău astea sunt inca functionabile ca asa sunt vreo 10 dar au fost desfintate si nu se mai circula...

| IceCube a răspuns:

Gara de Nord si Gara de Est.
Pai Gara de Est este chiar in sectorul 2 iar Gara de Nord nu e foarte departe.

| Biancaloveya a răspuns:

Cred ca sunt 3 iar cea mai aproape de sectorul 2 e Gara Obor sau Gara de Est funda te rog mult?