| Mircea1963 a întrebat:

Caut colaboratori ( furnizori de marfa diversa ) Doresc sa deschid un magazin on line cu diverse produse. Daca stiti producatori sau en-grosisti de marfuri electrocasnice, imbracaminte, incaltaminte, etc. la preturi rezonabile, care pot fi revandute pe net, va rog un sfat.
Putem lucra si in regim de colaborare, reprezentanta locala, etc. Multumesc.

2 răspunsuri:
| BuGz a răspuns:

Cel mai bine este sa incepi cu o suma de bani. sa zicem 1000 / 2000 E si sa cumperi dintr-un depozit ( mai ieftin ) si sa le vinzi pe internet cu 10 20 % mai mult ca sa iti recuperezi investitia si sa faci si profit!

| Mircea1963 explică:

Acum vand pe net incubatoare electrice pentru oua de incubat aici la www.electrounivers.aaz.ro vreau sa largesc gama de produse, voi ce recomandati?