| cristim24 a întrebat:

Am un site magazin virtual. Caut colaboratori (furnizori de marfa diversa). Daca stiti producatori sau en-grosisti de marfuri electrocasnice, imbracaminte, incaltaminte, etc. la preturi rezonabile, ma bazez pe sprijinul vostru. Putem lucra si in regim de colaborare. Ma adresez tuturor, din Romania si strainatate. Mersi.

21 răspunsuri:
| cristim24 explică:

Site-ul este in faza de incarcare produse. in maxim 10 zile va intra pe motoarele de cautare. adresa: www.vanzari.campulung-online.ro. este primul site (99, 99% sigur) din romania de vanzari online engros

| cristim24 explică:

Nu se poate accesa site-ul clartech. trimite-mi mail la cristianmarcoci@yahoo.com. putem discuta o colaborare

| cristim24 explică:

Oferta de marfuri te rog la cristianmarcoci@yahoo.com

| matrix100 a răspuns:

Mai este valabil anuntul, daca da trimiteti-mi un mail la cduri100@yahoo.com Multumesc

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ve-ti gasi colaboratori net-ul este plin, sa va scrie cineva aici nu cred, mai bine puneti anunturi online, atentie la raii platnici.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Care este adresa de site?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Noi avem in acest moment un stoc de ~9000 de hainute pentru copii, daca esti interesat, in aceasta perioada facem lichidare de stoc.Produsele sunt din Spania. NOI. Pentru copii intre 2 si 16 ani. In general produse pentru fetite 70%. Vindem sau schimbam intreg stocul sau se vinde pe cantitati de minim 100 bucati. Pret 5 lei cu TVA inclus. Pachet mix de produse. www.clartech.cabanova.ro

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna mai esti interesat de colaborare pentru magazin? Eu sunt en-grosist distribui imbracaminte si incaltaminte. Mai multe detalii la tel 0741230430. Poti vizita si site-ul nostru www.cabrini.ro

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna, suntem o firma producatoare de incaltaminte si textile din Cluj, dorim sa colaboram cu dvoastra. Daca sunteti interesati -asteptam un raspuns pe adresa de e-mail pop_stanca@yahoo.com.Multumesc anticipat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Firma SINTEXCAR SRL cu sediul in Constanta va propune o colaboare privind o noua marca Colectiile Brums. Brum’s creeaza articole moderne pentru mamici si hainute viu colorate, cu imprimeuri si broderii pentru copii cu varsta cuprinsa intre 0-16 ani

Cu linii vestimentare diferite, specifice diverselor etape din viata bebelusilor (nou nascuti 0-18 luni, ) bebelusi 6-24 luni, mini 2-6 ani, júnior 8-16 ani, stilul Brums se caracterizeza printr-o gama variata de articole vestimentare, carora li se adauga costume de baie, articole pentru perioada scolara si accesorii.
Firma nostra in calitate de intermediar va poate asigura pentru fiecare sezon cantitatea necesara desfacerii acestor colectii.

Speram ca va vom retine atentia in mod favorabil si suntem interesati sa va oferim o colaboare in conditii foarte avantajoase.

Cu stima,
Manager,
CRISTIAN SIN

SINTEXCAR SRL
tel 0728738632
mail sintexcarr@gmail.com

| BabyRosse a răspuns:

Pai exista foarte multi colaboratori dar nu se stie care e f. bun asa ca vb cu ceva de la un magazin de pe langa casa ta despre firma de unde isi ia produsele iar dupa incerca sa te informezi si sa ei legatura cu ei.Succes!

| anamarias27 a răspuns:

Eu realizez bijuterii handmade, pentru imagini accesati site-ul videoprofesional.eu/bijuterii handmade, daca doriti sa cumparati la un pret de 10 lei setul ( colier si cercei) ma puteti gasi la adresa de mail anamarias27@yahoo.com.

| Masmarius a răspuns:

A

| Masmarius a răspuns:

Salut, daca mai cauti distribuitor de electrocasnice mici, de tot felul sau jucarii, cărucioare, scaune auto pentru copii etc. 0771103281, avem preturi bune, sanatate!

| Jewels_Jolie_1991 a răspuns:

Joliejewels cauta colaboratori in vederea vinderii de bijuterii, martisoare, lumanari sau obiecte decorative toate acestea handmade, la preturi mult sub ceea ce este pe piata. Pentru detalii ne gasiti pe facebook. http://www.facebook.com/JolieJewels2013

| FurnitureImperiallss a răspuns:

Salut pentru colaborare 0722886036

| Celik_Huseyin_1973 a răspuns:

Buna ziua

as dori o adresa de email unde sa va putem trimite oferta noastra in vederea unei colborari cu DVS
SC CELICOSANPA SRL
office@celicosanpa.ro

| PascaSorin a răspuns:

Salut! mai ii valabila oferta? Confectionez produse de artizanat si mobilier rustic din lemn rotund, poze se pot vedea: http://ciudateniirusticesorin.blogspot.com/

| MoldovIul a răspuns:

Buna ziua! sunt un producator de papioane, poate am putea colabora impreuna, aici puteti gasi cateva din modelele mele: www.papioanes.shopmania.biz Astept raspuns.

| Ionel_Chiriac_1969 a răspuns:

Doresc sa deschid o mica afacere an Braila an special pe anbracaminte daca m-ati putea ajuta cu ce produse aveti si la ce preturi s-au putem colabora telefonul meu 0721807375 ma puteti suna pentru ori ce sfat ami puteti da