| LoR_5735 a întrebat:

Caut Gazda in judetul Iasi, orice zona, pret acceptabil. Eleva, 18 ani, serioasa. Cei care ma pot ajuta sa lase un mesaj cu un email ca sa ii pot contacta. Multumesc anticipat!

1 răspuns:
| anadaniela a răspuns:

Daca te intereseaza o gazda contacteaza-ma la e-mail. daniela.analuiza@yahoo.com.

Doamna singura, doresc sa primesc in gazda o tanara (fata), singura in camera cu acces la baie si bucatarie. Locuinta este situata in Alecsandru, la parter, are incalzire, apa calda si gaz.