| raul2bani a întrebat:

Caut PHP Developer si C++ developer pentru serverul meu de World of Warcraft 4.0.6a. Daca aveti cunostinte si vreti sa ma ajutati va rog lasati un mesaj aici si o sa va trimit PM cu informatiile necesare.
Trebuie sa aveti peste 16 ani si/sau sa aveti maturitatea necesara, sa scrieti corect gramatical si sa stiti sa abordati o problema cand e cazul.

2 răspunsuri:
| mihaibrasov a răspuns:

Bine bine, si cat platesti?

| raul2bani explică:

Nici un ban, va bagati daca aveti chef sa ma ajutati si mai ales daca vreti sa iasa ceva bun din proiectul asta.