| LoRy_1580 a întrebat:

Caut un loc de munca! Un loc de munca stabil! Daca ma puteti ajuta ma gasiti la loredana4ionut@yahoo.com sau la 0741032519...Eu sunt din Curtea de arges! Va multumesc!

5 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| claudya_7083 a răspuns:

Daca vrei te pot inscrie la oriflame si castigi bani frumosi, in functie de ce comenzi faci, comisioanele sunt de la 23-40%.scrie-mi la claudya18_claudya@yahoo.com

| claudya_7083 a răspuns:

-23-40% comision, în funcţie de valoarea comenzii
(cel mai mare comision de pe piaţă, real, fără condiţii ascunse);
-livrarea produselor la domiciliu, prin curier;
-plasarea comenzilor online;
-produse speciale cadou;
-bonusuri suplimentare pentru comenzi mari;
-comision pentru înscrierea altor reprezentanţi

| LoRy_1580 explică:

Daca nu au bun simt! Problema lor! Le pot inchide foarte usor in botic!winking