| Rox_Roxy_1996 a întrebat:

Ce acte imi trebuie pentru a face un abonament la varsta de 17 ani?

4 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Depinde ce tip de abonament, la metrou, tramvai, acolo nu ai nevoie de buletin, ci doar de bani, dacă vrei sa faci abonament la Vodafone, si alte companii de telefonie, ai nevoie pe lîngă bani, si de buletin, original si copie. Si contractul casei. Deci, unde î ti trebuie abonament? Multumim si asteptă m raspunsul tau.

| Brotacelul a răspuns:

Daca e vorba de abonament gen telefonie mobila trebuie sa ai minim 18 ani pentru a putea incheia contractul.

| gabriel87000 a răspuns:

Da ce fel de abonament?

| NoName6030 a răspuns:

Buletinul si certificatul de nastere.