| AngelSpeed a întrebat:

Daca ati avea toti banii din lume ce v-ati lua?happy

14 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Tot ce se poate cumpara.In primul rand, oameni.In al doilea rand, lucruri.Cu lucruri, as intretine oameni, legaturile superficiale.As deveni un psiholog veritabil.Sa stai intre serpi si sa ai antidotul e o artathinking

| mgtow a răspuns:

O garsoniera un garaj, o servitoare si in rest amenajari bune in interior pe langa viciile de ps3 jocuri a, si un enzo ferrari.

| fluturas a răspuns:

Toata lumeahee hee

| AnnaMariaaa a răspuns:

O casa in Los Angeleslove struck asta in primul rand si dupa aia restul.

| Messyhair a răspuns:

Pai cu siguranta mi-as lua haine si ce ma mai face pe mine fericita.
Insa cred ca as face multe multe donatii, daca tot am atati bani de ce sa fiu eu singura fericita? De ce sa nu o impart si cu ceilalti?
De sa zambesc doar eu?
Oricum acesta e doar un vis.
Si totusi ma gandesc uneori, sunt o groaza de multimilionaro/multimiliardai si pastreaza acei bani doar pentru ei. O sa se ingroape cu ei atunci cand mor.
Oricum banii multi nu aduc fericirea.

| ησ мυѕι¢✪ησ ℓιƒє a răspuns:

Hmmm. Un teren pentru sk8.
O chitara. 2`. 3`.laughing[4. 5.laughing]
Mai multe lanturi pentru pantaloni laughing
Doze de pepsi laughing
Si. Poate un iphone 4.aaa.si o casa mai mare.atat oh go on
Si o zgarda noua laughing [si nu ma refer pentru caine laughing) ]

| Stella a răspuns:

Haineeeelove strucklove struck:Xlove struck

| skiziiskiz a răspuns:

laughing pai:
1. 2 bilete avion, 2 bilete la concertu` cu Eminem :X:X:X
2. dau bani la parintii unui baiat sa-l lase smugsmugsmug
3. dau bani si la parintii mei sa ma lase laughing
4. dupa concert, cumpar o vila in L. A. si stau cu acel baiat acolo

va ajunge?laughinglaughinglaughing

Răspuns utilizator avertizat
| melc a răspuns:

Eu una as dona majoritatea banilor thinking si as... nu stiu, face lumea un loc mai bun? laughing ahda, si as devora magazinele D:< hurhur

Răspuns utilizator avertizat
| AngelSpeed explică:

Eu unul sunt fericit cu ce am happy asa ca nu mias lua nimic tongue

| AloneQsFini a răspuns:

`neata.ai visat destulwinking

| Florinnaa a răspuns:

Caini si o vila undeva cu multa verdeata, o casa de vacanta in ...Desertraised eyebrowssau undeva langa un ocean, un pui de tigru, un acvariu plin.full.cu pesti si cu alge...:X cam ata tu?smugfunda?