| anonim_4396 a întrebat:

Ce ar trebui sa fac ca sa vand mai repede o casa? E vorba despre o casa la tara,dar este destul de aranjata si utilata cu tot ceea ce trebuie, am postat anuntul pe multe site-uri imobiliare, dar nu primesc prea multe apeluri.Un sfat sa o vand mai repede? Multumesc!

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

E criza economica, lumea de abia traieste de pe o zi pe alta sanse sant mici sa o vinzi.

Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Pune poze bune ale proprietatii si ai grija sa iti adaptezi pretul la valoarea pietii. Eu cand mi-am cautat o proprietate de cumparat ma uitam mereu mai ales la cele cu poze si niciodata la cele care aveau un pret ciudat, disproportionat de mare sau de mic.

| cristimihailov a răspuns:

Cat costa si ce are?

| Neuronul a răspuns:

Fă afişe şi lipeşte-le prin oraş.