| anonim_4396 a întrebat:

Ce este mai ezact un ambasador al unei mărci?

Răspuns Câştigător
| Lukasssz a răspuns:

Un ambasador de marcă este definit ca un utilizator de social media care promovează în mod constant imaginea, produsele sau serviciile unui brand. În general, ambasadorii mărcii își valorifică abilitățile sociale pentru a spori gradul de conștientizare a mărcii și pentru a întruchipa valorile și misiunile unui brand.

8 răspunsuri:
| NoOne18 a răspuns:

Un fel de reprezentant, dar mai mare, e o persoana cunoascuta si sustinuta de comunitatea sa.Iar rolul ei este sa faca publicitate marcii

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru hexagonulpentagonal):

Nu știu la cine te referi când spui Celetano. Și dacă ar fi să vorbim de cuvânt l-am preluat de curând de la cineva și sper să mă scap de el. Îți mulțumesc că mi-ai atras atenția.

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru NoOne18):

Îți mulțumesc!

| NoOne18 a răspuns (pentru anonim_4396):

Celentano e un personaj din las fierbinti, betivul taran agramat. El vorbeste cu ezact, ele este, ce te razi si asa mai departe.

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru NoOne18):

Ee, las fierbinți! Da, sunt personaje pline cu umor, îi fain, dar cum nu mă prea uit la filme, văd cu ei doar faze.

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru Lukasssz):

Îți mulțumesc! L-ai explicat ca un geniu din domeniu.

| Lukasssz a răspuns (pentru anonim_4396):

Npc!