| anonim_4396 a întrebat:

In Ninì, cum de victor a devenit ambasador?

Răspuns Câştigător
| SupradozaDeViseXD a răspuns:

A venit tatal lui Tomas la ambasada pentru ca a fost trimes de cancelar sa vada cum mai merg lucrurile iar ca de obicei exact atunci s-a intamplat ceva rau ( au fost furate de selina bijuteriile din tezaur, dar nimeni nu stie inca ca ea le-a luat in afara de nini si vichi iar tomas si prietenul lui cel mai bun si iubitul lui vichi o banuiesc pe selina). Tatal lui tomas i-a spus cancelarului povestea cum ca au fost furate bijuteriile iar cancelarul l-a pus pe victor responsabil pentru gasirea bijuteriilor ( bineinteles ca si victor stia ca bijuteriile au fost furate de selina, dar o acopera) si l-a suspendat pe tomas din postul de ambasador. At victor s-a dat bine pe langa cancelar si a fost pus ambasador interimar ( interimar, adica pana nu mai e tomas suspendat). Devenit ambasador victor pune la cale vanzarea ambasadei unui mafiot, insa nini si gasca ei ( vichi, sisi, fratele ala micu a lui sisi, carmen, si prietenul ala cel mai bun a lui tomas, si cu tomas) pun la cale un plan care insa da gres. In ultimul ep pe care l-am vazut eu a ramas ca mafiotu venea untr-o seara sa cumpere ambasada, dar n-am vazut tot ep pana la sf asa ca nu stiu ce s-a mai intamplat.

1 răspuns:
| Piiink a răspuns:

Pai poate nu ai venit episoadele dar Victor a pus la cale ca Thomas sa piarda niste afaceri si canecralul la pus pe victor ambasador iar acum iiotu asta vinde casa straight face. Fundabatting eyelashes?