| Amir511 a întrebat:

Ce inseamna pe factura de la enel "servicii cu valoare adaugata"?

Răspuns Câştigător
| FreshSalad a răspuns:

Cred ca sunt mai multe tipuri de servicii cu valoare adaugata gen asistenta: " Intervențiile sunt realizate de partenerii Enel în condiții de siguranță și includ: Repararea instalațiilor electrice interioare; Repararea instalației de alimentare cu apă; Desfundarea instalației de canalizare a apei; Servicii de lăcătușerie pentru ușa principală a imobilului (deblocări uși); Repararea boilerelor electrice."
poti verifica aici: https://www.enel.ro/enel-energie/ro/mai-mult-pentru-tine.html

2 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Cred ca TVA.

| sierra1 a răspuns:

Servicii cu valoare adăugată> cum ar fi asistență tehnică, optând pentru ofertele Enel Asistență, Enel Asistență + sau achiziționare de aparatură electronică cu plata în tranșe și cu serviciul de instalare inclus