| Anonimus247nmn13 a întrebat:

Ce părere aveți de brokerul Instaforex si de bonusul lor de tranzacționare? As aprecia răspunsul unor traderi care tranzacționează pe aceasta platforma! Mulțumesc anticipat

1 răspuns:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Am tranzacționat pe Instaforex, m-am retras de acolo din alte motive, care nu sunt legate de calitatea brokerului.
De obicei un bonus oferit de orice broker nu poate fi de valoare mare, căci ar da faliment. Este un incentive, o invitație motivațională să te înscrii la ei. Apoi dacă îți convine ceea ce oferă ei ca sprijin, suport, calitatea platformei rămâi.
Un bonus nu te ajută prea mult dacă ești începător. Este o sumă mică, care se pierde repede.