| alexsaxx2323 a întrebat:

Ce parere aveti despre Loteria Romana?
Merita sa joci? Sa ai sperante?
Mersi

6 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Copii sub 18 ani, nu au drept legal sa joace la loterie!
Ca orice joc de noroc, sansele sunt minime sa castigi, de aceea esti sfatuit sa nu joci, pentru ca in 99% din cazuri, vei pierde banii.

| Alexxxxxandraxxx a răspuns:

Depinde. Am un amic norocos si joaca zilnic cu 1 leu ori 5 lei (la aparate) si castiga cel putin 50 de lei mereu. Depinde de noroc.

| DennisW a răspuns:

Dupa cum spunea cineva, ai sanse mai mari sa mori in drum spre loterie decat sa castigi premiul cel mare...
Pentru premii mai mici, cum ti-e norocul.

| Aimwork a răspuns:

Salut!
Nu iti recomand sa joci. e o pierdere de bani pe care o poti investii altundeva!
Sansele sunt mult prea mici pentru castig. mai degraba iti recomabd bingo..macar acolo castiga sigur cineva.

| Dolores214 a răspuns:

Salut merita sa joci eu am câștigat sume mici acum depinde norocul eu ați recomand sa joci nu se știe nici o data bafta

| Cristian_Ilie_1998 a răspuns:

Salut, nu merita sa joci, deoarece eu am investit destui bani si nu am castigat, mai bine dai deoparte fiecare banut si ai sa castigi mai mult decat la loterie.