| alina_7778 a întrebat:

Ce parere aveti despre oportunitatile avon?

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
4 răspunsuri:
| tiriboxi a răspuns:

Buna,daca doresti ceva mai bun decit aceasta oportunitate contact tiriboxi@gmail.com

| giliolla a răspuns:

Sunt cele mai bune acum,au schimbat grila de comision, daca te intereseaza sa ai un beneficiu, contateaza ma, inscriu persoane care doresc sa castige, giliolla@yahoo.com

| iwlia a răspuns:

Avonnnn?:O oh nooo. oriflaime si metropolitan{lady's} Inscriu reprezentante ladys, daca te intereseaza da-mi add la jullie_th06

| mcosmin a răspuns:

Nu se merita avon...este mai complicat procentele mai mici.Eu sunt reprezentant Oriflame si singura chestie dupa care imi pare rau de la Avon este pagina parfumata.