| Medema a întrebat:

Ce parere aveti despre site-ul asta :http://www.cel.ro/......0+Blac/1/1 Aveti incredere? Parca sunt prea mici preturile!

7 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Salut
Sunt multe situri mult mai bune...

| Medema explică (pentru OnuOnulică):

...Argumenteaza te rog!

| ombladon112 a răspuns:

Mai degraba iti recomand acest magazin http://bit.ly/samsungrex70
Livreaza a 2-a zi, livrare gratuita, firma serioasa, oferte picante.

| Medema explică (pentru ombladon112):

Emag? laughing)oferte picante ati innebunit oameni buni? Sunt mai scumpe decat oricare alt magazin cauta Htc desire 200 pe cel.ro si cauta si pe eMAG sa vezi diferenta!

| Vaculin_Andreea_1984 a răspuns:

Mie imi place tare.

| Medema explică (pentru Vaculin_Andreea_1984):

Stai cuminte e de tot,... nu este serios deloc!

| lotoflaughs a răspuns:

Telefonul este bun, merge super, am avut si eu acest tel. Dezavantajele sunt ca are numai 4GB memorie interna din care numai vreo 2.5ii poti folosi, si nu are blit, camera frontala si senzor de lumina.