| anonim_4396 a întrebat:

Ce parerea aveti de neobux, as vrea si eu sa ma inscriu dar nu stiu foarte multe lucruri

19 răspunsuri:
| katy a răspuns:

Tu ti-ai scos bani din neobux? sa esti la inceput?

| adi_7507 a răspuns:

Este o prostie pentru care nu merita sa-ti pierzi timpul. La fel si celelalte site-uri (cu sutele) din aceeasi categorie.

| yoaddy85 a răspuns:

Sunteti penibili pe bune! veniti aici cu dovezi de plata de 2 dolari si bateti cu pumnii in piept! pai ce faceti ma prapaditilor cu 2 dolari adica 6 lei? va luati 2 inghetate la cornet? laughing) pai nici banii pe curentu consumat nu i scoateti! voi sunteti bolnavi? mergeti la munca fratilor si o sa faceti aia 2 dolari intr-o ora nu in cateva luni. voi credeti ca asa se castiga banii stand acasa si clickuind din mouse? sigur o sa ajungeti bine in viata facand 2 dolari la 2-3 luni...altii dau tunuri de milioane de dolari si voi sariti in sus de fericire ca ati produs 2 dolari.de prapaditi ca voi au escrocii din ziua de azi nevoie, ei sa isi traga milioanele de euro si sa va arunce si voua din cand in cand cate 2-3 dolari ca sa va tina ocupati.probabil sunteti genu care nu au muncit niciodata in viata, care daca gasesc 1 leu pe strada zic ca le-a pus Dumnezeu mana in cap intr-un cuvant "DISTRUSI". Eu va doresc imbogatire grabnica si sa nu chltuiti cei 2 dolari realizati in 3 luni pe inghetata la cornet, sa i puneti la saltea si poate in 10 vieti o sa va luati o casalaughing)

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Numai lucruri de bine dupa parerea mea, poti sai intrebi pe cine vrei si cred ca iti va raspunde la fel uite aici prima mea plata
http://img522.imageshack.us/img522/5108/49979192.png
Daca zici ca esti novice aici gasesti mai multe informatii http://banicuneobux.blogspot.com/

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Buna ziua.As vrea si eu sa ma apuc de neobux.In mare am cam inteles cum sta treaba, dar am si cateva nelamuriri.
Prima mea nelamurire ar fi faptul ca aici http://www.neobux.com/t/ (pagina cu terms of service) la punctul 7 este "Payment to NeoBux", aici fiind locul unde vine nelamurirea mea.Eu am inteles ca dai click pe niste reclame si castigi bani si mai dau si cei care iti sunt referrals si castigi bani si de pe urma click-urilor lor.Nu am inteles in schimb ce trebuie sa platesc eu la neobux.

A doua mea nelamurire ar fi cum pot eu sa devin referral(de inchiriat) al cuiva, adica cineva sa ma plateasca si sa devin referral de-al sau pentru a-i aduce si lui un castig pe urma click-urilor mele.

CA o ultima intrebare as vrea sa va intreb daca este vreo problema daca deocamdata nu am cont pe PayPAy sau celelalte site-uri prin care pot primi banii si daca voi putea face asta ulterior.

Acestea au fost nelamuririle mele.Va multumesc anticipat

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da multumesc din pacate m-am inscris mai de dimineata inainte sa vad ce ai postat. Din cate stiam eu se pot vedea reclamele acelea platite odata la 24 de ore, pai atunci cum se poate sa le fi vazut si dimineata la ora 8 si acum la ora 12 la amiaza?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu e mare afacere neobux dar. ai niste bani acolo. happy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pe ce reclame dau click ca nu inteleg?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ce se intampla cu contul neobux daca nu il folosesc

| costys a răspuns:

Este un site foarte bun, vezi aici un tutorial foarte bun http://3n1.do.am/....../5-1-0-116

| Sime2 a răspuns:

Nu este o prostie sa te inscrii pe site-uri paid-to-click. Eu sunt inscrisa la 2 si pot spune ca deja incep a scot profit! Daca te inscrii azi si crezi ca vei scoate sapataman viitoare 300$ nu e adevarat, astia ii scoti dupa 4-5 luni.dar stii ca de atunci scoti incontinuu si chiar mai mult. Poti intra pe castigicuneobux.blogspot.com sau sa intrii direct sa te inscrii. Acolo sunt doar niste informatii in plus. Pune numele meu la referrer: simiedi22 iar dupa ce ti-ai facut cont pune si tu altii sub tine, si vei vedea cum vei face bani foarte usor. pentru sfaturi lasa-mi pe blog intrebarile. Bye!

| Raducul a răspuns:

Este bunice, dar la sume mai mari nu plateste

| tby4ade a răspuns:

Daca vreti sa va ajut in legatura cu neobux, va ajut cu cea mai mare placere. Eu sunt membru la ei din 2009 ... Intradevar, sunt multe site-uri "tepe" , sau care nu ai ce face , decat sa dai clicurile alea zi de zi. Aici e altceva , trebuie sa stii cum sa iti realizezi strategia si trebuie sa investesti ceva. Nu e site romanesc, deci ganditi-va ca eu nu castig nimic. Cine vrea ajutor ma gaseste la tby4ade@yahoo.com. va astept cu intrebari

| ionut1494 a răspuns:

Da, neobux este un site serios, din care poti castiga bani daca ai rabdare, si in plus sa fim seriosi, nu cred ca iti cade mana daca dai 10 click-uri pe zi, ca oricum pierzi timpul pe facebook.

| emyrus a răspuns:

Sunt o mare prostie, asa cum zice adi

| golemgeo a răspuns:

Foarte bun inscrieti-va aici de fapt cred si singurul care a ramas mai stabil pina acum
http://www.neobux.com/? r=golemgeo67

| criss_7828 a răspuns:

Ce se intampla daca nu folosesc contul neobux?

| wakktulelasatezombifaraviata a răspuns:

Ma daca aveti nelamuriri in privinta unor cautati pe google ptc investigation si vedeti care sunt cele bune si care sunt cele relewinkingsuccestongue