| DannyNick a întrebat:

Ce parere aveti despre NeoBux? E de incredere?

30 răspunsuri:
| Eღilia62 a răspuns:

E de incredere, dar vei face 1 cent in doua saptamani daca nu ai reffi calumea laughing ...eu m-am lasat de el dupa ce am clickuit vreo 2 luni...mi-ar fi luat mai bine de un an sa scot o plata.

| DannyNick explică (pentru Eღilia62):

Eu am facut un cent in 3-4 zile big grin

| DimLight a răspuns (pentru DannyNick):

Pune reclame cu imagini care se potrivesc continutului. In general de pe linkuri simple nu prea faci bani, cel putin eu nu faceam mai mult de 6-8 centi de pe linkuri. Dar de pe alea cu imagini ai sanse sa scoti peste 1$ /zi. Asta daca ai trafic...

| DannyNick explică (pentru DimLight):

Ahaa...eu inca mai astept aprobarea

| DimLight a răspuns (pentru DannyNick):

Ah, asteapta...mie mi-a luat vreo 2 saptamani laughing unui prieten 1 luna jumate si altuia cam 4 zile "laughing

| DannyNick explică (pentru DimLight):

Mda...am fost respins si a 2 oara laughing

| DimLight a răspuns (pentru DannyNick):

Man, pai de ce? ai pornaciuni pe site? vezi ca nu trebuie sa ai pornaciuni sau continut ilegal altfel nu cred ca are de ce sa ti-l respinga..plus daca ai cont de gmail cred ca primesti raspuns mai repede dar nu-s sigur

| DannyNick explică (pentru DimLight):

Da am cont de gmail si blogul este IT!

| DimLight a răspuns:

Nu laughing aproape nici un site cu bux nu e de incredere, mai dau random anumite sume unor persoane sa pastreze vie ideea ca acestea sunt corecte cu userii lor...in general ori iti proceseaza cu multa intarziere sumele ori iti blocheaza contul pe diferite motive laughing

| unknownn a răspuns (pentru DimLight):

Sper ca te referi doar la cele romanesti...pentru ca din afara sunt multe care ofera bani.Insa nu se merita sa pierzi timp aiurea, pentru ce? Pentru 2$ pe saptamana? N-are rost, asta e munca de chinez.

| DannyNick explică (pentru unknownn):

Pai merge treaba cu asa ceva...e real? Chiar si aia 2$ ii primesti macar sau e o mare teapa?

| dannyel86 a răspuns:

Pierdere de timp. Iti spun din proprie experienta. Am incercat mai multe site-uri, asa-zise "de incredere" si cu scor mare printre utilizatori.
In primul rand, banii nu cad din cer atat de repede pe cat te astepti, iar, in al doilea rand, risti sa te trezesti cu site-ul suspendat (poate nu e si cazul neobux, dar de ce sa risti?).
Desi e infractiune, din cersit castigi mai mult laughing (glumesc)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O metodă mult mai bună de a face bani rapid și ușor este Tasks4job http://tasks4job.com/? refer=70339 oferă 25$ la înregistrare și 10$ pentru fiecare membru care-l aduci; dacă aduci 10 membrii ai făcut 100$;)

| DannyNick explică:

Ma refer daca merge treaba cu asa ceva...e real? Chiar si aia 2$ ii primesti macar sau e o mare teapa?

| unknownn a răspuns (pentru DannyNick):

Pe neobux nu stiu daca ii primesti ca nu am incercat, dar sunt site-uri care platesc destul de bine.dar nu se merita iti zic eu, pentru 2$ pe luna sa muncesti atat...Mai bine faci sex oral la boschetari.

| DannyNick explică (pentru unknownn):

laughing Nu zic de asta...ca nici nu e munca doar 15 min pe zi, click ici click colo...dar nu stiu daca e real asta vreau sa vad

| unknownn a răspuns (pentru DannyNick):

15 minute pe zi sunt foarte pretioase, in alea 15 minute poti face 1000$.

| DannyNick explică (pentru unknownn):

De unde 1000$ laughing Atunci zi-mi cum asi putea face si eu ceva bani: am 16 ani.

| unknownn a răspuns (pentru DannyNick):

Proxifier+Scanner yahoo id's + ams+paypal scam page+o lista de 2 milioane de id-uri UK=>SPAM => $$$

| DimLight a răspuns (pentru DannyNick):

Vinde produse de la avon / oriflame sau alte de-astea chiar daca poate nu iti dau bani iti dau bonusuri in produse pe care oricum le cumperi. cu site poti face bani cu google ads, oricum mai mult decat poti face cu neobux sau alte bux-uri... ai sanse sa faci 2$-10$ /zi sau chiar daca nu faci atat macar esti sigur ca nu e teapa.

Alte răspunsuri
| DannyNick explică (pentru DimLight):

Mda am incercat dar nu am fost aprobat...

| razvyx a răspuns:

Este de incredere insa nu te astepta sa iti mananci inghetata zilnica de la ei ca nu ai mai manca decat 1 pe lunabig grin
Sunt prostii...nu te baga

| raduandrei_3395 a răspuns:

Foarte de incredere, Iti trebuie cont Paypal si un card si ai facut bani.

| DimLight a răspuns (pentru raduandrei_3395):

Da, foarte multi bani laughing arata-mi un extras de cont de la neobux

| raduandrei_3395 a răspuns (pentru DimLight):

Cand stai si dau click-uri nu te astepta sa iti vina banii garla, daca nu bagi bani in neobux nu castigi.

| Gafiţa_Ioana_1992 a răspuns (pentru raduandrei_3395):

Buna scuze ca te intreb cum iti faci cardul Paypal? m ai puta ajuta?

| Gafiţa_Ioana_1992 a răspuns (pentru raduandrei_3395):

Eu de ex am cont paypal dar cadr nu
si aici nu stiu cum as putea sa fac sad