| anonim_4396 a întrebat:

Ce preferati: vinul sau berea?

Răspuns Câştigător
| LuS[z] a răspuns:

Depinde de ce fel de mancare servesc.de exemplu daca mananc o friptura vinul merge perfect iar daca mananc floricele, cu bere e delicios.

15 răspunsuri:
Antonia_4818
| Antonia_4818 a răspuns:

Apa. happy depinde de ocazie... sa zicem vinul.

ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Berea neagra

| monicaclaudia a răspuns:

ei un vin bun nu il refuz aia e clar da daca e sa ies vara la picnik sau la pescuit prefer berea .....normal

carla
| carla a răspuns:

Prefer vinul. Partea frumoasa, la vin, este ca poti alege anumite tipuri care sa corespunda mancarurilor pe care le consumi, dar si berea merge la mici. Bineinteles daca sunt consumate cu prudenta :-)

.Mr.Mike.
| .Mr.Mike. a răspuns:

Apa plata Borsec.laughing

| JayLeno a răspuns:

Vinulhappy

| mad a răspuns:

vinul

| Sorin_8124 a răspuns:

Vinul cu apa minerala...sau berea red'swinking

assiris
| assiris a răspuns:

Depinde de gust. Personal prefer apa plataLipova, Tusnad sau Perla Harghitei. Imi place Homorod dar nu se gaseste decit acolo la izvor. Vin si/sau bere foarte ocazional dar sa fie de casa nu din magazin (vinul) iar berea in ambalaj de sticla.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Berea

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Vinul

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Berea

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Berea.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Vinul

| dean a răspuns:

Amandoua!