| Marianahsvvd a întrebat:

Ce puteți sa-mi spuneti despre PayPal?
Poti deschide cont gratuit online fără comisioane? In euro?

9 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Ai nevoie de un card bancar

| Violleta2022 a răspuns:

Poti avea cont paypal DUPA ce vei implini 18 ani, fiindca astia te verifica si daca datele din buletin nu corespund cu cele bancare, te vor bloca si in veci nu mai poti avea cont paypal.

Paypalul ia comisioane la toti banii pe care ii incasezi sau cand vinzi ceva, atat la postarea produsului cat si la incasarea banilor.

Paypalul nu ia bani si nici comisioane, cand tu transferi cuiva bani sau platesti vreo cumparatura.
Conversia bancara se face la cursul zilei si acolo vei pierde ceva bani, dar asta este o regula respectata de toate bancile si platformele care fac tranzactii cu valuta.

| ZyRRe a răspuns (pentru Violleta2022):

Dar de unde știi că omul nu are 18 ani? De ce le spui tuturor chestia asta? Sunt și ei conștienți, probabil. Eu îți recomand să-ți vezi de treabă și să lași oamenii cu răspunsurile tale pe lângă subiect.

| Violleta2022 a răspuns (pentru ZyRRe):

Este simplu, te uiti la intrebarile si raspunsurile lor anterioare, care sunt salvate in arhiva fiecaruia si vezi ca la un moment dat spun ce varsta au.
Nu te mai stersa tu de raspusnurile mele, mergi mai departe si ignora-ma daca nu-ti plac!

| ZyRRe a răspuns (pentru Violleta2022):

Și cine te-a angajat pe tine ca detectiv? laughing

| Violleta2022 a răspuns (pentru ZyRRe):

Du-te mai baiete de te culca, ca nu ai habar ce vorbesti!

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Da.

| Wr3nch a răspuns:

E gratis si accepta orice valuta, inclusiv euro. Dar daca primesti sau transferi mai mult de 2000 de euro pe an, o sa vrea niste acte, ca orice institutie financiara care opereaza in Europa.