| SAVAGE69 a întrebat:

Ce să fac cu 70 de lei?

5 răspunsuri:
| gabicoo a răspuns:

De duci la crasma din colt si tragi la masea adio mama sau ultimul drumlaughing

| Kaℓi a răspuns:

Poti sa-i depui la banca si sa traiesti din dobanda.

Răspuns utilizator avertizat
| HTH a răspuns:

Poti sa cumperi o carte, sa mergi la un film cu cineva...

| BogdanRadu365468 a răspuns:

Fii atent
1.Mananci când te trezești
2.Il suni pe băiatu cu pricina. zici ca vrei o jumară la 30 de lei sa fie 0.4/5 dacă este mai puțin este teapa deci ai dreptul sa te enervezi.
3.Alegi:Ori stai acasă fumezi și te uiți la televizor sau la un film pe net cu suc popcorn etc(costuri minime dacă mergi la mega image minim 25 de lei cu tot cu foița etc.Ori mergi in parc sa fumezi cu un prieten sau dou trei tu stii.și sa cheltuiești mai mult din cauza ca esti afara și după ți se face foame ceva normal.Bafta