| AlbertBreack15 a întrebat:

Ce salariu are un wrestler?

Răspuns Câştigător
| OnuOnulică a răspuns:

Salut
Eu sunt un mare fan wrestling, urmaresc wrestlingu-l din 2007.
Am gasit pe un site urmatorele ( 10% corect )
10. Chris Jericho - 18 de milioane
9. Big Show - 20 de milioane
8. JBL - 20 de milioane
7. Triple H - 25 de milioane
6. The Undertaker - 34 de milioane
5.Randy Orton- 35 de milione
4.John Cena- 45 milione
3.01. The Rock - 65 de milioane
2.Batista 69 milione ( avea )
1.Stone Cold Steve Austin ( avea ) 80 milione.
P.S binenteles aceste sume fabulose le lua odata pe an happy
( Ne referim la banii $$$ ) care insemna o averea nu la ''milionele noaste''
Pa!

3 răspunsuri:
| perladunarii a răspuns:

Dar depinde si in ce categorii lupta! Iti dai seama ca cei care apar la TV castiga mai mult!

| AmbroAndrewszz a răspuns:

Sume foarte mari... In America castiga cam 1 milion de dolari pe an.

| TorokDiana a răspuns:

Nu prea stiu in Romania dar in America cam 1milion cinci sute de dolari.