| LMAO a întrebat:

Ce sport si ce sportiv va place

10 răspunsuri:
| blueangel99 a răspuns:

Sport - Tennis
Sportiv - Roger Federer

Tu?
Bye, bye!

| Ecea a răspuns:

Kick-Box
Remy Bonjasky

| LMAO explică:

Mie fotbal messi nasri cech casilias danciulescu si la tennis djocovik

| Alrawan a răspuns:

Sport - Volei şi Fotbal.
Sportivi - Mourane Chamakh ( Arsenal London ) şi Cristiano Ronaldo ( Real Madrid )! love struck happy

| Jigsaw a răspuns:

Bodybuilding, Ronnie Coleman, Jay Cutler, Arnold Schwarzenegger.

| Vasy10 a răspuns:

Formula 1, Fotbal Motociclim(Ronaldinho F.Lampard)(Mihail Schumaher)(Valentino Rossi)

| Ella a răspuns:

Pot sa zic ca imi place inotul, deoarece il consider un sport la care depui efort, dar nu prea transpiri:X...si este destul de interesant si relaxant happy Pana acum nu am nici un inotator preferat.

| iceman12 a răspuns:

Sport:fotbal
jucator:Messi

| ligia2000 a răspuns:

Gimnastica ritmica.

| herro a răspuns:

Football : Neymar