| cristian_4701 a întrebat:

Ce trucuri stiti la barn buddy? a sice jocuri trebuie sa joc ca sa fac monede hi5?

Răspuns Câştigător
| Raluu a răspuns:

Pai planteaza primele plante din inventar alea care au timp mic de crestere ca sa faci trofeu si sa iei monede din alea rosii:X. Monedele hi5 se cumpara nu se facsad

2 răspunsuri:
| Bihter a răspuns:

Trebuie sa cumperi monede hi5, cu bani adevarati dupa cardul personal

| lilith_3139 a răspuns:

Hmmmmm nu exista jocuri care sa-ti dea monede hi5 am si eu cont si am incercat toate jocurile trebuie sa dai sms de pe tel si iti ia 1-3 euro si pe barn buddy nu prea sunt trucuri trebuie sa iei legume fructe mai scumpe cand le vinzi iei mai mult strangi bani si iti iei animale ca sa iti dea experienta eu una asa fac si am lv 72!