| thunderstruck5 a întrebat:

Cei care folosesc PayPal, help! Am primit o suma de bani in contul meu de PayPal. Insa, 1 zi mai tarziu, cand am verificat soldul contului de pe card (cardul legat de contul PayPal), nu-mi apar acei bani. Cat dureaza de obicei? Trebuie sa fac eu ceva pentru a se transfera?

1 răspuns:
| AliceThai a răspuns:

Paypal are prostul obicei de a bloca conturile si a retine banii pentru 'verificari' - a se citi 'pana uiti de ei si nu-i mai ceri inapoi' - cate jumatate de an.
Sincer, iti recomand sa uiti de ei si sa te orientezi spre oricine altcineva.
Stii ca Payoneer iti da un card de debit gratis si 25$? Nu-ti trebuie cont bancar in Romania sau in orice alta tara, insa cardul il poti folosi oriunde in lume sau online.
http://j.mp/25sfree