| Ho1 a întrebat:

Celor cu zodia berbec ce lucru le-ati recomanda?

4 răspunsuri:
| geop a răspuns:

Eu sunt berbec şi lucrez în mass-media. Pe toţi berbecii pe care îi cunosc au tangenţe cu mass-media. Berbecii sunt pentru creare, împrăştiere de informaţie (mass-media), conducător cu tendinţe de mic dictator. La urma-urmei ce contează zodia? Fă ce simţi, nu te lăsa controlată de porcăria asta cu zodiile.

| BiuL a răspuns:

Ori sa lucreze individual ca le place sa faca doar ce vor ei nu ce zic altii ori sa lucreze in echipa dar atunci sa fie sefi, lideri si cred ca li se potrivesc domeniile ce au legatura cu sportul sau domeniile dinamice in general, nimic plictistor sau plin de rutina.

| persseuss a răspuns:

Rabdare,calm,atitudine degajata

| Apache2605 a răspuns:

Si eu sunt berebeaca. Urmeaza sa devin inginer in industria alimentara. Pe langa asta mai ma ocup si de fotografie.