| canazar94 a întrebat:

Cine are idee daca pot trimite prin curierat porti din fier forjat?

Răspuns Câştigător
| snzpaul a răspuns:

Prin curierat se poate trimite aproape orice. Acum, depinde de dimensiuni, greutate. Fiecare curier are un calculator pe website-ul lor, FAN Curier are Cost Estimativ, Cargus la fel, NemoExpres și DragonStar și ei, acum indiferent ce faci, că suni la ei sau pe site, o să ți se ceară înălțimea, lățimea și lungimea, plus greutatea... pe o bicicletă, undeva la 200 de kilometri, taxa e de 40-50 de lei, acum gândește-te cât ar putea să coste coletul tău.