| SoRandom21 a întrebat:

Cine castiga mai mult daca au acelasi nivel, un webdesigner sau un arhitect?

6 răspunsuri:
| cuore a răspuns:

Eu cunosc un webdesigner care castiga foarte bine, si stiu si un arhitect parlit.happy

| Carlamonicaanghele a răspuns:

Arhitectu; dar lucreaza foarte mult si sta non-stop cu ochii in calculator
tatal meu este si e foarte stresat

| SoRandom21 explică:

Ma refeream ca si calitate, daca au aceeasi calitate in domeniul lor.

| X_9155 a răspuns:

Cum adica acelasi nivel? happy

| X_9155 a răspuns:

Pai un arhitect bun, normal ca va castiga mai mult decat un webdesigner bun. happy arhitectii sau inginerii constructori au multe beneficii financiare, comisioane din lucrari sau materiale etc

| VortexMan_7464 a răspuns:

Am creat contul special pentru intrebarea asta: "Un dulgher". Ce nivel pot avea un webdesigner sau un arhitect in comun?