| alexa_6875 a întrebat:

Cine imi da un euro Cosmote? dau unul Orange sau cont de farmerama.

4 răspunsuri:
| Neighborhood a răspuns:

Daca faci o felatie, iti dau si 5winking smug

| Neighborhood a răspuns:

Nu draga mea, nu e asa! Raspunsul meu a fost unul care ti-a pus capac. Eu sincer, sunt aici sa ajut lumea. Cand vad ce pe posteaza pe site-ul asta, raman masca. Oricum, treaba asta cu " Cine Imi Da Un Euro" e cea mai proasta postare dupa TPU. Cand vad prosti din astia ca matale, ma iau de ei!

| flavyus_3432 a răspuns:

Iti dau eu ca am nevoie pls add flawy_dav98 Am nevoie cat mai repede

| alexa_6875 explică:

Ce retardat...Doamneee e plina Romania de ratati