| bia0000 a întrebat:

Cine isi vinde laptopul? sunt interesatahappyspuneti si pret si descrierehappy

4 răspunsuri:
| teiube a răspuns:

Am un laptop Toshiba cu ecran mare cu capac gri original e folosit dar merge bine poti sa iti instalezi diferie programe rezista e reparat pret nu stiu zi tu unul care sa fie bine pentru ambele

| alina_1338 a răspuns:

Eu am un laptop Acer cu 2 gb de rami, 120g hard, 15.4" Acer crystalbrite lcd cu 20 de mil... daca esti interesata id pirvanalina88

| klaudele a răspuns:

Vand laptop packard bell TJ65@T4200,scurta descriere:procesor dual-core 2GHZ, 3 GB ram, video integrat pana la 1300 MB,tastatura numerica, conector hdmi, 4 usb-uri, WIfI,
PRET 1100 ROn! :)
detalii mai multe aici : http://www.okazii.ro/......2ghz-.html

| ntgabi a răspuns:

Dell Inspiron N5010, I5 2,3/2,9GHz, turbo boost tehnology RAMDDR3/4GB/1333MHZFsb,HDD 640GB/5400rot/min, video dedicata ATI Radeon 5650HD 1GB, ecran 15, 6inch HD LED, wireless B/G/N, tastatura numerica, garantie, windows 7 ultimate instalat, in modulul de performanta inalta foloseste atat placa video dedicata cat si cea partajata-automat, iar la editare text foloseste numai pe cea partajata pentru consum redus de energie.