| alex_6575 a întrebat:

Cine joaca farmerama? sa imi zica id-ul sau sa imi zica pe mess id me alex_conea2000 sau bagati-ma la prieteni pe farmerama...alexconea200

5 răspunsuri:
| Confucius a răspuns:

Eu am cont de lvl 62 am avut de 81, 73 mai am unul de 63 mai sunt cele mici lvl 46 aproape 47 pe care joc acum, 32, 46 iar altul ma joc de 3 ani. id de messs este ionut_galeteanu2009@yahoo.com dar lasa ca te pun eu

| Confucius a răspuns:

Nu alex nu joc silkarod dar acum am vazut mesajul tau si o sal incerc

| ToxiikGirl a răspuns:

Eu joc la ce lvl esti?>

| alex_6575 explică:

Eu la 12 bagama la prieteni ...alexconea200

| alex_6575 explică:

Dar tu joci si silkroad ionute?