Elianna
| Elianna a întrebat:

Cine ma lamureste cum se transforma banii virtuali, castigati pe siturile PTC (Pay To Click) in bani reali? Ce trebuie sa faci?

Răspuns Câştigător
| mimike12 a răspuns:

Cum ai strans destuli bani ca le poti scoate trebuie sa le virez banii pe contul de la payment processor folosit de ei; payment processor poate fii: paypal, alertpay, liberty reserve(din asta nu poti sa scoti banii). Dupa transferul pe contul din banca virtuala verifici cardul tau de la banca de zi cu zi si il virezi banii pe card si gata.

6 răspunsuri:
Elianna
| Elianna explică:

Multumesc mult. Problema nu mai este de actualitate.

| Dannyjj a răspuns:

@filip27 fara suparare, daca este site-ul tau, atunci modifica "CELE MAI TARE SITE-URI" cu "CELE MAI TARI SITE-URI" pentru ca titlul bate in ochi si daca vrei sa ai mai multi clienti atunci sa vada ca macar titlul paginii este scris cum trebuie si mie mi se intampla sa gresesc, acum nu ai comis o ilegalitate ca ai gresitwinking

| filip27 a răspuns:

Salut Draga Elianna, uite ca aici chiar pot sa te ajut, special pentru a ajut ape cei care vor sa inceapa s afaca banuti cu PTC-urile am creat un site, aici o sa gasesti raspunsurile la toata intrebarile tale sunt sigur(cat despre cum sa iti iei banii, uite jos in stanga site-ului PAYPAL, citeste acolo si o sa te ajute informatia), deci intra pe www.filan.webgarden.ro si iti urez bafta incontinuare, eu deja de 2 ani fac bani in felul acesta! Bafta, si astept sa-mi scrii daca ti-a placut!

| chetzu a răspuns:

Depinde de ce serviciu folosesti. Banuiesc ca le poti indica un cont bancar in care sa vireze banii sau sa ii ridici prin western union.

| cyprus79 a răspuns:

Cel mai simplu mod de a face bani din advertising il gasesti aici:
http://afacere-online-cyprus.blogspot.ro/

| kosti a răspuns:

Ei prin ce metoda spun ca fac platile?