| viitor a întrebat:

Cine ma poate ajuta cu comercializare unor ghivece ornamentale imbracate cu imitatie de scoarta de copac care pot fi folosite pentru amenajare spatiilor interioare cat si exterioare cum ar birouri sali de conferinta gradini terase restaurante etc.Multumesc

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poti da anunturi pe site-uri de profil sau iti poti face un blog dedicat vanzarii acestor ghivece. Asigura-te ca pui poze destule, poti folosi gradini inchiriate pentru un shooting.