| Myha_7592 a întrebat:

Cine ma poate ajuta sa imi fac si un un site in care sa promovez reclame... app se castiga bine din chestia asta?:S

Răspuns Câştigător
| Cjay a răspuns:

Se castiga foarte bine dar trebuie sa iti faci domeniu cu. ro sau. com si trebuie sa dai 10 euro dupa sa folosesty google adsence pentru a promova si alte chestiiwinking daca mai ai nevoie de ceva trimite pm(mesaj)

2 răspunsuri:
| rserpu a răspuns:

Salut Miha, ma bucur ca esti interesata sa faci niste bani pe net, insa site-ul tau trebuie sa aiba o tema, iar pe langa temele alea, sa postezi ceva anunturi, deoarece o sa fie cam aiurea daca site-ul o sa aiba doar reclame, deaorece nimeni nu va sta pe el.

Apropo de bani pe internet, vreau sa intri in BeaManager (http://www.beamanager.biz? u=beammlm). Este un MLM unde trebuie sa aduci doar 1 persoana ca sa iti recuperezi investitia. La primii 10 oameni adusi, ai 54$/luna. Este foarte usor. Da-mi add pe mess ca sa-ti explic mai multe despre aceasta oportunitate. Bafta in ceea ce vrei sa faci.

| beldy a răspuns:

Intreaba un specialist pe www.muncitorcalificat.ro