| elizabeth a întrebat:

Cine (stiti ce si cum )dintre Iustin Ianau si Adrian Tutu?

13 răspunsuri:
| visatorul78 a răspuns:

Dar oare gramatica limbii romane unde a ramas? La TV apar romanii care au ceva talente iar pe site cei care sunt analfabeti?

| Mariella a răspuns:

Nici unul. parerea mea

| Mariella a răspuns:

Sau na... iustin

| Mariella a răspuns:

Adrian tutu pentru ce, pentru poveste? e trist, da, dar, sa fim seriosi, nu are cine stie ce talent. nu vreau sa par rea dar...mie nu mi se pare cine stie ce ceea ce face el. am prieteni care nu trebuie sa se straduiasca prea mult si le iese poate chiar mai bine...dar nu m-ar mira ca el sa fie cel mai votat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Adica cu cine tin?
Pai ambii sunt diferiti, au talente diferite, povesti de viata diferite, ambii sunt speciali in felul lor, dar eu il prefer pe Adrian.
Trebuie sa recunosc ca ideea de a avea un contratenor in Romania nu`mi displace si cred ca Narcis oricum va avea o cariera inainte, indiferent daca va castiga sau nu concursul.Pentru el, Romanii au talent e o lansare, pentru Adrian e un pas mai in fata si are nevoie mai mult de atat.
However, fie ca cel mai bun sa castige happy.
Bafta`!

| DudaYeah a răspuns:

Iustin... sorry adrian

| SerjRap93 a răspuns:

Pai au doua talente diferite:
-Iustin are o voce suberba
-Adrian ii mai mult poet(ceea ce si trebuie sa fie un rapper)
oricum daca ar trebui sa aleg intre ei l-as alege pe adrian pentru ca eu ascult doar rapp si ii logic sa imi placa mai multbig grin

| JuLLiaN a răspuns:

Adrian Tutu

| Cornelia19 a răspuns:

Narcis, clar!

| inevitable a răspuns:

Nu stiu de ce presimnt ca Iustin Ianau o sa castige, este adevarat e foarte talentat, dar mie una imi este antipatic, asa ca vreau Adrian Tutu happy

| Cartoon98765 a răspuns:

Adrian Tutu

| 7Raluca7 a răspuns:

Amandoi sunt talentati sincer nu stiuhappy

| michaela_9265 a răspuns:

Las alege pe andrian