| thestiffmeister1 a întrebat:

Cine vrea invitatii lockerz sa de a add la id : inviter. lockerz

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna...am trimis si eu diferite e-mailuri pentru. invitatii la diferite persoane dar nu au fost eficiente si doar s-au folosit de datele mele, apoi am intrat pe you tube si am vazut un filmulet http://www.youtube.com/watch?v=UcbqpXvOz7w apoi am intrat pe siteul acela www.lockerz.xhost.ro si am trimis un e-mail cu datele cerute la adresa specificata si in max. 30 de min am primit invitatia este chiar serios siteul si nu este teapa aveti incredere in mine!

| cioco a răspuns:

Haa?