| anonim_4396 a întrebat:

Cine vrea sa intre intr-o afacere din care sa aiba mult profit, sa ma contacteze la idu de mess andrews_racu@yahoo.com si vorbim acolo mai multe detalii.

2 răspunsuri:
| ioanionel a răspuns:

De ce nu dai mici detalii aici? nu o fi ceva ilegal?

| bibi5961 a răspuns:

Nu, nu este nimic ilegal. este vorba despre o firma din america care se ocupa cu produse 100% naturale, consumabile. bani se pot face prin 2 modalitati: 1.sa vinzi produse; 2. sa inscrii persoane in aceasta firma (bineinteles, le poti face pe amandoua deodata)