| alex19051988 a întrebat:

Cine vrea sa ma ajute cu adevarat sa-mi trimita un mesaj privat cu toate site-urile in care poti castiga bani reali. Poate ne ajutam reciproc daca acea persoana are nevoie sa ii traduc documente din engleza in romana si invers. Stiu destul de bine si limba franceza, dar nu asa de bine ca si engleza.

2 răspunsuri:
| Simona_Alexandra_Chirila_1991 a răspuns:

Dragule singurul site de pe care am scos si scot in continuare bani frumosi este acesta http://www.maildirect.ro/inregistrare/991169fd0030491e14341580cb7c450d incearca-l sunt manager acolo.Nu trebuie decat sa deschizi email-urile de la noi si noi te platim.