| CristineDelaruss a întrebat:

Cine vrea sa-mi sponsorizeze siteul?big grin

Răspuns Câştigător
Abh
| Abh a răspuns:

Nici macar nu ai pus adresa catre site. Tu ai baga bani in ceva ce nici n-ai vazut, nici nu stii cu ce se ocupa, si nici nu stii cine/ce il sustine?
Adica, eu iti dau tie bani doar pentru ca vrei, tu ii bagi in buzunar si eu raman cu buza umflata nestiind nici macar daca siteul asta de care zici a existat vreodata.
Daca nici nu esti capabil sa pui o intrebare coerenta, ma indoiesc ca poti face un site care sa scoata profit.

12 răspunsuri:
| videoblog a răspuns:

Nu vad linkul lui happy

| JeSa a răspuns:

Buna!, daca aveam o companie te sponsorizamwinkingtongue!, Bafta!happy

| Bacemi a răspuns:

Cred ca nu ai postat site-ul din frica de a nu face spamm nu? Spune-ne macar despre ce e vorba si vezi care ar fi interesat pentru detalii.

SoftCristi
| SoftCristi a răspuns:

Ce beneficii aduce?

| Silvia a răspuns:

Cine n-are ce face cu baniihee hee.

| DrViorel a răspuns:

Detalii... Mai multe detalii. Ce site, in ce domeniu etc.

| cascadorys a răspuns:

Arata-mi site-ul...

| alle_1861 a răspuns:

Cine are cu ce, ca eu nu.

| CristineDelaruss explică:

Pentru Votez.in.6.decembrie@, da am un site, e cu stiri. si cu tot felul de chestii care apar. Silvia@, Nu ne trebuie bani. Doar sponsori. Bacemi @, da de aceea nu l-am postatwinking. Astept in continuare raspunsuri.

| CristineDelaruss explică:

Ar fi spam. Baga id-ul bia_girl. 1998 si vorbim happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai un site?

| www_9242 a răspuns:

Eu pun un sac de cartofi cine mai vine cu niste ceapa ceva? usturoi?