| dumitru1949 a întrebat:

Clientii casnici se pot abona la tariful CRMT.Care ar fi modalitatile? multumesc.

1 răspuns:
| pilaf a răspuns:

Presupun că e vorba de Enel sau Electrica. Trebuie mers la unul din sediile lor și făcut contract (dacă nu este deja) - o să ai nevoie de actul de proprietate. Dacă ai deja contract și vrei să-l schimbi, te duci doar cu buletinul și schimbi modul de tarifare. Cred că la Enel se poate face și pe internet, prin aplicația MyEnel.

Dacă nu se referă la curent electric această întrebare, îmi cer scuze.