| CVM a întrebat:

Crezi ca sunt mai multe reguli pentru o afacere de succes decat sunt trecute in acest articol http://pafaceri.ro/top-10-reguli-pentru-o-afacere-de-suc ces/? Pentru cine imi trimite ca raspuns cele mai multe reguli noi dau funda!

Răspuns Câştigător
| PetreConstanta a răspuns:

Pentru a avea o afacere de succes in primul rand trebuie sa stapanesti tu bine esenta afacerii - degeaba te apuci de o afacere daca nu stii nimic despre ea Orice afacere trebuie tinuta bine de tine - trebuie sa stii 100% despre ea Orice procent mai mic inseamna faliment Iar pentru Succes trebuie sa ai Credinta - cere si ti se va da, Rabdare si Speranta

1 răspuns:
| PetreConstanta a răspuns:

Multumesc