| harfki a întrebat:

Cu cardul visa debit de la bcr, se pot face tranzactii online ( cont paypal/ cumparaturi online etc)?

6 răspunsuri:
| Goete a răspuns:

Daca lasi directorul bancii sa te ****, atunci sigur. Banuiesc ca de asta ai pus intrebarea la dragoste si SEX

| darrio2007 a răspuns:

Care e legatura cu categoria?

| Violleta2022 a răspuns:

Bineinteles ca se pot face cumparaturi online cu debit cardul de la BCR.
Paypalul il poti folosii DOAR daca ai legat contul bancar de el si Paypalul ti l-a verificat si te-a anuntat ca ai cont activ si eligibil.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Da.

| mihai69 a răspuns:

Având în vedere domeniul unde ai pus întrebarea, cred că vrei să iei ceva de la un sexshop.
Oricum, răspunsul este - da, se poate.

| Sofer a răspuns:

Da, poti.