| Tony_8134 a întrebat:

Cum ai putea face bani?

Răspuns Câştigător
| bistriteanul a răspuns:

Simplu si usor! Pe internet! Dai search pe google neobux, fa-ti cont si la referral scrie "delageta"... Fara ghilimele! Dai login si iti vor aparea reclame daca dai pe "View Advertisments" si le clickuiesti toate alea si astepti 30 sec la fiecare pana iti apare o bifa! Banii ii poti scoate printr-un cont PayPal!

10 răspunsuri:
| ombladon a răspuns:

Eu? muncind!

| Bob a răspuns:

Si cum ai vrea sa faci bani? Multi sau cinstiti? big grin

| FoarteLetargic a răspuns:

Din cersitrolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Punand intrebari pe TPU, sigur nu. Muncind.

| MissmysteriousS a răspuns:

Muncind...poti sa-ti cauzi slujba undeva sau poti fi reprezentant avon pentru ca se catiga foarte bine...

| Dee0tzaA a răspuns:

Muncindlaughingsau daca castigi la lottolaughing

| МŶĶÁŶ a răspuns:

Cumperi ceva si iei restul happy tongue laughing

| perenasop a răspuns:

Muncind pentru ei.big grin

| valyboss40 a răspuns:

Transpiratie, munca, noroc si afaceri. Nu stiu in care ordine, urmeaza ca tu sa afli.

| Tony_8134 explică:

Mersi mult de idei toti!