| Shin0bi a întrebat:

Cum as putea interzice platile online pentru un magazin anume sau platile online in general cu un card Raiffeissen?

Răspuns Câştigător
| Wr3nch a răspuns:

Nu vad de ce ai face asta, dar se pot bloca daca suni sau mergi la banca.

1 răspuns:
| Mopmop a răspuns:

Declari cardul pierdut sau furat si iti vor da un alt card cu alta serie.
Pinul ramane la fel si codul de securitate insa alt numar de card.
Si alta data vezi mai atent in conditiile magazinului daca le dai acord sa aiba direct debit.