| Dan10079 a întrebat:

Cum se pot face platile online adica iti cere card Visa sau Maestro(acelea se pot face la banca pe langa un card normal)?

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Visa, Maestro, Mastercard depinde de la site la site, mare majoritate accepta toate 3.

Nu e niciun card special e tot ala cu care faci cumparaturile si la magazin sau scoti banii de la bancomat, numai sa permita comertul electronic

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, orice Banca elibereza carduri Visa, Maestro, etc. Trebuie doar sa te interesezi de costuri (comisioane) si alte conditii de eliberare. Asta, ca sa nu platesti mai mult decit merita.

| ALEXE112 a răspuns:

Si mama face si normal iti cere card VISA si se platesc normal