| cristianorudi7 a întrebat:

Cum as putea sa rotesc pozele care sunt facute cu camera? ca s-au facut cu camera in lateral si au iesit astfel incat nu pot sa le rotesc sa le fac normale. exista vreun program sau ceva cu care pot sa le fac normale? am mare nevoie de ajutor va rog mult ajutati-ma.pls

6 răspunsuri:
| RS4 a răspuns:

Nu mai ai cum, decat daca o decupezi cum iti place! dar fiin in picioare, nu prea poti nici decupa din ea! sorry sad

| Nicoleta a răspuns:

In Microsoft office picture manager
sau in photoscape( in general in orice program de prelucrat poze merge sa faci asta)

| Helăăău a răspuns:

Gasesti asta in programul cu care vizualizezi pozele.

| trustbogdan a răspuns:

Cu programul cu care deschizi poza vezi ca ai un semn ca o sagreata ba in stanga ba in dreapta, alea intorc imaginea, daca nu ai asa ceva, instalazeaza acdsee si ai sa ai.

| Funny a răspuns:

Le deschizi cu windows media picture si dai rotire 90 de grade happy
si se rotesc exact cum vrei tongue

| Crisstphanhye a răspuns:

PhotoInstrument