| Headinclouds a întrebat:

Cum bag bani pe card?
Tin sa mentionez ca sunt la raiffaizen bank.
Din cate am inteles merg bagati la bancomat sau ceva de genul, ar merge si la bancomatul altei banci? Ci care ar fi pasii?

Răspuns Câştigător
| dannyel86 a răspuns:

In incinta bancii la care ai cardul se gaseste un aparat (MFM) in care sa introduci bani lichizi (bancnote), iar suma va fi transferata in contul tau.
Daca ai nelamuri sau ai nevoie de ajutor, intrebi angajatii bancii, caci de aceea sunt platiti. :)
De la bancomatul altei banci poti doar scoate numerar din contul bancar (se cere comision pentru operatiune)
https://www.raiffeisen.ro/......nctionale/