| Hgo a întrebat:

Pot sa depun bani pe card la bancomat daca bancomatul băncii nu e același cu al cardului?

5 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Da daca bancomatul te lasa. Adica cei care ti-au raspuns nu nu gandesc. Cand te duci sa platesti facturile la o banca e exact aceasta situatie: cel cu factura are cont la alta banca dar au o intelegerea. S-ar putea sa fie la fel si in cazul bancomatului dar iti va lua comision.

| darrio2007 a răspuns:

Nu. Doar la bancomatul bancii la care esti. Daca are un asemenea bancomat.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Nu.

| Frank51 a răspuns:

N-am încercat sincer, s-ar putea să meargă, dar în același timp s-ar putea să-ți fure cardul. Întreabă pe un angajat înainte să încerci.