| mirelamihaela a întrebat:

Cum este posibil ca oamenii legii, politia rutiera sa te opreasca pentru verificare si cand vede ca ai actele in regula, nu are de ce sa se lege dar vrea sa ti dea totusi amenda se gandeste el cu mintea lui bolnava, din conducator auto sa ti dea amenda precum ca traversai prin loc nepermis? si uite asa el isi face planul iar noi platim amenda ca nu avem bani sa i dam in judecata.

4 răspunsuri:
| zxsds a răspuns:

SIMPLU! Raspunsul era spaga...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu se intelege aproape nimic din mesajul tau.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Reformuleaza

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu se pune problema daca esti politist, conducator auto sau pieton.Ai gresit, esti prins, platesti. N-am platit nici o amenda(doamne-ajuta)ca sofer dar am platit ca pieton si nu arunc nici un motan pe nimeni.Am trecut pe nepermis chiar daca treceau masini din an in paste.