| spidy a întrebat:

Cum imi pot creea un site pentru vanzari? gratis...am o gramada de obiecte de vanzare si as dori sa am site-ul meu propriu ca sa le pun acolo... funda cine stie

5 răspunsuri:
| Leandro a răspuns:

Daca vrei sa fii in totalitate legal, recomand sa-ti faci un PFA, neplatitor de TVA. Ca platforma, recomand www.ucoz.ro, un sistem simplu prin care poti sa-ti creezi Site-ul gratuit! Se adreseaza tuturor, incepatori sau avansati si vine cu o interfata in limba romana!
uCoz ofera tuturor celor inregistrati, gazduire, domeniu gratuit (de tip nume.ucoz.ro), spatiu nelimitat (care porneste de la 400 MB si creste constant), peste 250 de template-uri gratuite si multe altele.
Modulul pentru Magazin Online este 1.99$ pe luna, restul e gratuit.

Aici poti sa te inregistrezi: http://www.ucoz.ro/register

Iar aici ai un tutorial video: http://www.tutorialevideo.info/? p=3090

Mult succes!

| BlueR a răspuns:

In plus trebuie sa ai niste cunostinte in HTML, CSS. etc.

| buffa a răspuns:

Foloseste hosting gratuit! cum ar fi: http://ucoz.ro
absolut gratis! bafta

| GumitzaXD a răspuns:

Buna Spidy,
Iti poti face un "site" pe un site;)) stiu,e cam amuznat, dar da,. Deci pe sunphoto poti sa iti faci un cont, poti sa iti faci si 10000 pe acelasi id(ca mine)dar sa nu il mai aiba altcineva,iti vei face publicitate, sau vei plati pe cineva sa iti faca publicitate, vei plati cu poze defapt.etc.Si mai e unul,program, online, gratis.www.wix.com
Sper ca ti-am fost de ajutor si succes la vanzari.

P.S.T, sa ma anunti si pe mine cand il faci
AP.sa ai preturi mici;)) =]]
O zi placuta!

| LaYz a răspuns:

Phay. site-ul costa in jur de 5 euro/lune. mai bine iti faci un blog. scrii pe google blog gratis si o sa poti sa creezi acolowinking